Speelschema kwalificatie EK 2020

Hieronder het speelschema van de kwalificatie voor het EK 2020. Zodra de loting voor de EK-kwalificatie verricht is, plaatsen we hier het complete speelschema met alle wedstrijden in alle groepen.

Speelschema kwalificatie EK 2020

Speeldag 1: 21–23 maart 2019
Speeldag 2: 24–26maart 2019
(Halve finales Nations League: 5 & 6 juni 2019)
Speeldag 3: 7–8 juni 2019
(Finale Nations League plus wedstrijd om derde plaats: 9 juni 2019)
Speeldag 4: 10–11 juni 2019
Speeldag 5: 5–7  september 2019
Speeldag 6: 8–10 september 2019
Speeldag 7: 10–12 oktober 2019
Speeldag 8: 13–15 oktober 2019
Speeldag 9: 14–16 november 2019
Speeldag 10: 17–19 november 2019

Andere data

  • 22 november 2019: Loting Nations League Play-Offs kwalificaties EK 2020
  • zondag 1 december 2019: Loting Eindtoernooi EK 2020
  • 26 maart 2020: Nations League Play-Offs
  • 12 juni 2020: openingswedstrijd EK 2020.

Speelschema kwalificatie EK 2020

Speelronde 1 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 21 maart 201916:00IKazachstanSchotland3 - 0
donderdag 21 maart 201920:45CNederlandWit-Rusland4 - 0
donderdag 21 maart 201920:45CNoord-IerlandEstland2 - 0
donderdag 21 maart 201920:45EKroatiëAzerbeidzjan2 -1
donderdag 21 maart 201920:45ESlowakijeHongarije2 - 0
donderdag 21 maart 201920:45GOostenrijkPolen0 - 1
donderdag 21 maart 201920:45GMacedoniëLetland2 - 1
donderdag 21 maart 201920:45GIsraëlSlovenië1 - 1
donderdag 21 maart 201920:45IBelgiëRusland3 - 1
donderdag 21 maart 201920:45ICyprusSan Marino5 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45ABulgarijeMontenegro1 - 1
vrijdag 22 maart 201920:45AEngelandTsjechië5 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45BLuxemburgLitouwen2 - 1
vrijdag 22 maart 201920:45BPortugalOekraïne0 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45HAlbaniëTurkije0 - 2
vrijdag 22 maart 201920:45HAndorraIJsland0 - 2
vrijdag 22 maart 201920:45HMoldaviëFrankrijk1 - 4
zaterdag 23 maart 201915:00DGeorgiëZwitserland0 - 2
zaterdag 23 maart 201918:00DGibraltarIerland0 - 1
zaterdag 23 maart 201918:00FMaltaFaeröer2 - 1
zaterdag 23 maart 201918:00FZwedenRoemenië2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45FSpanjeNoorwegen2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45JBosnië Herz.Armenië2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45JItaliëFinland2 - 0
zaterdag 23 maart 201920:45JLiechtensteinGriekenland0 - 2

Speelronde 2 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 24 maart 201915:00EWalesSlowakije1 - 0
zondag 24 maart 201915:00IKazachstanRusland0 - 4
zondag 24 maart 201918:00EHongarijeKroatië2 - 1
zondag 24 maart 201918:00GIsraëlOostenrijk4 - 2
zondag 24 maart 201918:00ISan MarinoSchotland0 - 2
zondag 24 maart 201920:45CNederlandDuitsland2 - 3
zondag 24 maart 201920:45CNoord-IerlandWit-Rusland2 - 1
zondag 24 maart 201920:45GPolenLetland2 - 0
zondag 24 maart 201920:45GSloveniëMacedonië1 - 1
zondag 24 maart 201920:45ICyprusBelgië0 - 2
maandag 25 maart 201918:00HTurkijeMoldavië4 - 0
maandag 25 maart 201920:45AKosovoBulgarije1 - 1
maandag 25 maart 201920:45AMontenegroEngeland1 - 5
maandag 25 maart 201920:45BLuxemburgOekraïne1 - 2
maandag 25 maart 201920:45BPortugalServië1 - 1
maandag 25 maart 201920:45HAndorraAlbanië0 - 3
maandag 25 maart 201920:45HFrankrijkIJsland4 - 0
dinsdag 26 maart 201918:00JArmeniëFinland0 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45DIerlandGeorgië1 - 0
dinsdag 26 maart 201920:45DZwitserlandDenemarken3 - 3
dinsdag 26 maart 201920:45FMaltaSpanje0 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45FNoorwegenZweden3 - 3
dinsdag 26 maart 201920:45FRoemeniëFaeröer4 - 1
dinsdag 26 maart 201920:45JBosnië Herz.Griekenland2 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45JItaliëLiechtenstein6 - 0

Speelronde 3 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
vrijdag 7 juni 201918:00DGeorgiëGibraltar3 - 0
vrijdag 7 juni 201920:45ATsjechiëBulgarije2 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45AMontenegroKosovo1 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45BLitouwenLuxemburg1 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45BOekraïneServië5 - 0
vrijdag 7 juni 201920:45DDenemarkenIerland1 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45FFaeröerSpanje1 - 4
vrijdag 7 juni 201920:45FNoorwegenRoemenië2 - 2
vrijdag 7 juni 201920:45FZwedenMalta3 - 0
vrijdag 7 juni 201920:45GOostenrijkSlovenië1 - 0
vrijdag 7 juni 201920:45GMacedoniëPolen0 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45GLetlandIsraël0 - 3
zaterdag 8 juni 201915:00EKroatiëWales2 - 1
zaterdag 8 juni 201915:00HIJslandAlbanië1 - 0
zaterdag 8 juni 201918:00CEstlandNoord-Ierland1 - 2
zaterdag 8 juni 201918:00EAzerbeidzjanHongarije1 - 3
zaterdag 8 juni 201918:00HMoldaviëAndorra1 - 0
zaterdag 8 juni 201918:00IRuslandSan Marino9 - 0
zaterdag 8 juni 201918:00JArmeniëLiechtenstein3 - 0
zaterdag 8 juni 201918:00JFinlandBosnië Herz.2 - 0
zaterdag 8 juni 201920:45CWit-RuslandDuitsland0 - 2
zaterdag 8 juni 201920:45HTurkijeFrankrijk2 - 0
zaterdag 8 juni 201920:45IBelgiëKazachstan3 - 0
zaterdag 8 juni 201920:45ISchotlandCyprus2 - 1
zaterdag 8 juni 201920:45JGriekenlandItalië0 - 3

Speelronde 4 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
maandag 10 juni 201920:45ABulgarijeKosovo2 - 3
maandag 10 juni 201920:45ATsjechiëMontenegro3 - 0
maandag 10 juni 201920:45BServiëLitouwen4 - 1
maandag 10 juni 201920:45BOekraïneLuxemburg1 - 0
maandag 10 juni 201920:45DDenemarkenGeorgië5 - 1
maandag 10 juni 201920:45DIerlandGibraltar2 - 0
maandag 10 juni 201920:45FFaeröerNoorwegen0 - 2
maandag 10 juni 201920:45FMaltaRoemenië0 - 4
maandag 10 juni 201920:45FSpanjeZweden3 - 0
maandag 10 juni 201920:45GMacedoniëOostenrijk1 - 4
maandag 10 juni 201920:45GLetlandSlovenië0 - 5
maandag 10 juni 201920:45GPolenIsraël4 - 0
dinsdag 11 juni 201916:00IKazachstanSan Marino4 - 0
dinsdag 11 juni 201918:00EAzerbeidzjanSlowakije1 - 5
dinsdag 11 juni 201920:45CWit-RuslandNoord-Ierland0 - 1
dinsdag 11 juni 201920:45CDuitslandEstland8 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45EHongarijeWales1 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45HAlbaniëMoldavië2 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45HAndorraFrankrijk0 - 4
dinsdag 11 juni 201920:45HIJslandTurkije2 - 1
dinsdag 11 juni 201920:45IBelgiëSchotland3 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45IRuslandCyprus1 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45JGriekenlandArmenië2 - 3
dinsdag 11 juni 201920:45JItaliëBosnië Herz.2 - 1
dinsdag 11 juni 201920:45JLiechtensteinFinland0 - 2

Speelronde 5 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 5 september 201918:00JArmeniëItalië1 - 3
donderdag 5 september 201920:45DGibraltarDenemarken0 - 6
donderdag 5 september 201920:45DIerlandZwitserland1 - 1
donderdag 5 september 201920:45FFaeröerZweden0 - 4
donderdag 5 september 201920:45FNoorwegenMalta2 - 0
donderdag 5 september 201920:45FRoemeniëSpanje1 - 2
donderdag 5 september 201920:45GIsraëlMacedonië1 - 1
donderdag 5 september 201920:45JBosnië Herz.Liechtenstein5 - 0
donderdag 5 september 201920:45JFinlandGriekenland1 - 0
vrijdag 6 september 201920:45CEstlandWit-Rusland1 - 2
vrijdag 6 september 201920:45CDuitslandNederland2 - 4
vrijdag 6 september 201920:45ESlowakijeKroatië0 - 4
vrijdag 6 september 201920:45EWalesAzerbeidzjan2 - 1
vrijdag 6 september 201920:45GOostenrijkLetland6 - 0
vrijdag 6 september 201920:45GSloveniëPolen2 - 0
vrijdag 6 september 201920:45ICyprusKazachstan1 - 1
vrijdag 6 september 201920:45ISan MarinoBelgië0 - 4
vrijdag 6 september 201920:45ISchotlandRusland1 - 2
zaterdag 7 september 201915:00AKosovoTsjechië2 - 1
zaterdag 7 september 201918:00AEngelandBulgarije4 - 0
zaterdag 7 september 201918:00BLitouwenOekraïne0 - 3
zaterdag 7 september 201918:00HIJslandMoldavië3 - 0
zaterdag 7 september 201920:45BServiëPortugal2 - 4
zaterdag 7 september 201920:45HFrankrijkAlbanië4 - 1
zaterdag 7 september 201920:45HTurkijeAndorra1 - 0

Speelronde 6 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 8 september 201918:00DGeorgiëDenemarken0 - 0
zondag 8 september 201918:00DZwitserlandGibraltar4 - 0
zondag 8 september 201918:00FRoemeniëMalta1 - 0
zondag 8 september 201915:00JArmeniëBosnië Herz.4 - 2
zondag 8 september 201920:45FSpanjeFaeröer4 - 0
zondag 8 september 201920:45FZwedenNoorwegen1 - 1
zondag 8 september 201920:45JFinlandItalië1 - 2
zondag 8 september 201920:45JGriekenlandLiechtenstein1 - 1
maandag 9 september 201918:00EAzerbeidzjanKroatië1 - 1
maandag 9 september 201920:45CEstlandNederland0 - 4
maandag 9 september 201920:45CNoord-IerlandDuitsland0 - 2
maandag 9 september 201920:45EHongarijeSlowakije1 - 2
maandag 9 september 201920:45GLetlandMacedonië0 - 2
maandag 9 september 201920:45GPolenOostenrijk0 - 0
maandag 9 september 201920:45GSloveniëIsraël3 - 2
maandag 9 september 201920:45IRuslandKazachstan1 - 0
maandag 9 september 201920:45ISan MarinoCyprus0 - 4
maandag 9 september 201920:45ISchotlandBelgië0 - 4
dinsdag 10 september 201920:45AEngelandKosovo5 - 3
dinsdag 10 september 201920:45AMontenegroTsjechië0 - 3
dinsdag 10 september 201920:45BLitouwenPortugal1 - 5
dinsdag 10 september 201920:45BLuxemburgServië1 - 3
dinsdag 10 september 201920:45HAlbaniëIJsland4 - 2
dinsdag 10 september 201920:45HFrankrijkAndorra3 - 0
dinsdag 10 september 201920:45HMoldaviëTurkije0 - 4

Speelronde 7 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 10 oktober 201916:00IKazachstanCyprus1 - 2
donderdag 10 oktober 201920:45CWit-RuslandEstland0 - 0
donderdag 10 oktober 201920:45CNederlandNoord-Ierland3 - 1
donderdag 10 oktober 201920:45EKroatiëHongarije3 - 0
donderdag 10 oktober 201920:45ESlowakijeWales1 - 1
donderdag 10 oktober 201920:45GOostenrijkIsraël3 - 1
donderdag 10 oktober 201920:45GMacedoniëSlovenië2 - 1
donderdag 10 oktober 201920:45GLetlandPolen0 - 3
donderdag 10 oktober 201920:45IBelgiëSan Marino9 - 0
donderdag 10 oktober 201920:45IRuslandSchotland4 - 0
vrijdag 11 oktober 201920:45ATsjechiëEngeland2 - 1
vrijdag 11 oktober 201920:45AMontenegroBulgarije0 - 0
vrijdag 11 oktober 201920:45BPortugalLuxemburg3 - 0
vrijdag 11 oktober 201920:45BOekraïneLitouwen2 - 0
vrijdag 11 oktober 201920:45HAndorraMoldavië1 - 0
vrijdag 11 oktober 201920:45HIJslandFrankrijk0 - 1
vrijdag 11 oktober 201920:45HTurkijeAlbanië1 - 0
zaterdag 12 oktober 201915:00DGeorgiëIerland0 - 0
zaterdag 12 oktober 201918:00DDenemarkenZwitserland1 - 0
zaterdag 12 oktober 201918:00FFaeröerRoemenië0 - 3
zaterdag 12 oktober 201918:00JBosnië Herz.Finland4 - 1
zaterdag 12 oktober 201920:45FMaltaZweden0 - 4
zaterdag 12 oktober 201920:45FNoorwegenSpanje1 - 1
zaterdag 12 oktober 201920:45JItaliëGriekenland2 - 0
zaterdag 12 oktober 201920:45JLiechtensteinArmenië1 - 1

Speelronde 8 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 13 oktober 201915:00IKazachstanBelgië0 - 2
zondag 13 oktober 201918:00CWit-RuslandNederland1 - 2
zondag 13 oktober 201918:00EHongarijeAzerbeidzjan1 - 0
zondag 13 oktober 201918:00ICyprusRusland0 - 5
zondag 13 oktober 201918:00ISchotlandSan Marino6 - 0
zondag 13 oktober 201920:45CEstlandDuitsland0 - 3
zondag 13 oktober 201920:45EWalesKroatië1 - 1
zondag 13 oktober 201920:45GPolenMacedonië2 - 0
zondag 13 oktober 201920:45GSloveniëOostenrijk0 - 1
maandag 14 oktober 201920:45ABulgarijeEngeland0 - 6
maandag 14 oktober 201920:45AKosovoMontenegro2 - 0
maandag 14 oktober 201920:45BLitouwenServië1 - 2
maandag 14 oktober 201920:45BOekraïnePortugal2 - 1
maandag 14 oktober 201920:45HFrankrijkTurkije1 - 1
maandag 14 oktober 201920:45HIJslandAndorra2 - 0
maandag 14 oktober 201920:45HMoldaviëAlbanië0 - 4
dinsdag 15 oktober 201920:45DGibraltarGeorgië
dinsdag 15 oktober 201920:45DZwitserlandIerland
dinsdag 15 oktober 201920:45FFaeröerMalta
dinsdag 15 oktober 201920:45FRoemeniëNoorwegen
dinsdag 15 oktober 201920:45FZwedenSpanje
dinsdag 15 oktober 201920:45GIsraëlLetland
dinsdag 15 oktober 201920:45JFinlandArmenië
dinsdag 15 oktober 201920:45JGriekenlandBosnië Herz.
dinsdag 15 oktober 201920:45JLiechtensteinItalië

Speelronde 9 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 14 november 201918:00HTurkijeIJsland
donderdag 14 november 201920:45ATsjechiëKosovo
donderdag 14 november 201920:45AEngelandMontenegro
donderdag 14 november 201920:45BPortugalLitouwen
donderdag 14 november 201920:45BServiëLuxemburg
donderdag 14 november 201920:45HAlbaniëAndorra
donderdag 14 november 201920:45HFrankrijkMoldavië
vrijdag 15 november 201918:00JArmeniëGriekenland
vrijdag 15 november 201918:00JFinlandLiechtenstein
vrijdag 15 november 201920:45DDenemarkenGibraltar
vrijdag 15 november 201920:45DZwitserlandGeorgië
vrijdag 15 november 201920:45FNoorwegenFaeröer
vrijdag 15 november 201920:45FRoemeniëZweden
vrijdag 15 november 201920:45FSpanjeMalta
vrijdag 15 november 201920:45JBosnië Herz.Italië
zaterdag 16 november 201915:00ICyprusSchotland
zaterdag 16 november 201918:00EAzerbeidzjanWales
zaterdag 16 november 201918:00GSloveniëLetland
zaterdag 16 november 201918:00IRuslandBelgië
zaterdag 16 november 201918:00ISan MarinoKazachstan
zaterdag 16 november 201920:45CDuitslandWit-Rusland
zaterdag 16 november 201920:45CNoord-IerlandNederland
zaterdag 16 november 201920:45EKroatiëSlowakije
zaterdag 16 november 201920:45GOostenrijkMacedonië
zaterdag 16 november 201920:45GIsraëlPolen

Speelronde 10 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 17 november 201915:00BLuxemburgPortugal
zondag 17 november 201915:00BServiëOekraïne
zondag 17 november 201918:00ABulgarijeTsjechië
zondag 17 november 201918:00AKosovoEngeland
zondag 17 november 201920:45HAlbaniëFrankrijk
zondag 17 november 201920:45HAndorraTurkije
zondag 17 november 201920:45HMoldaviëIJsland
maandag 18 november 201920:45DGibraltarZwitserland
maandag 18 november 201920:45DIerlandDenemarken
maandag 18 november 201920:45FMaltaNoorwegen
maandag 18 november 201920:45FSpanjeRoemenië
maandag 18 november 201920:45FZwedenFaeröer
maandag 18 november 201920:45JGriekenlandFinland
maandag 18 november 201920:45JItaliëArmenië
maandag 18 november 201920:45JLiechtensteinBosnië Herz.
dinsdag 19 november 201920:45CDuitslandNoord-Ierland
dinsdag 19 november 201920:45CNederlandEstland
dinsdag 19 november 201920:45ESlowakijeAzerbeidzjan
dinsdag 19 november 201920:45EWalesHongarije
dinsdag 19 november 201920:45GMacedoniëIsraël
dinsdag 19 november 201920:45GLetlandOostenrijk
dinsdag 19 november 201920:45GPolenSlovenië
dinsdag 19 november 201920:45IBelgiëCyprus
dinsdag 19 november 201920:45ISan MarinoRusland
dinsdag 19 november 201920:45ISchotlandKazachstan