Speelschema kwalificatie EK 2020

Hieronder het speelschema van de kwalificatie voor het EK 2020. Zodra de loting voor de EK-kwalificatie verricht is, plaatsen we hier het complete speelschema met alle wedstrijden in alle groepen.

Speelschema kwalificatie EK 2020

Speeldag 1: 21–23 maart 2019
Speeldag 2: 24–26maart 2019
(Halve finales Nations League: 5 & 6 juni 2019)
Speeldag 3: 7–8 juni 2019
(Finale Nations League plus wedstrijd om derde plaats: 9 juni 2019)
Speeldag 4: 10–11 juni 2019
Speeldag 5: 5–7  september 2019
Speeldag 6: 8–10 september 2019
Speeldag 7: 10–12 oktober 2019
Speeldag 8: 13–15 oktober 2019
Speeldag 9: 14–16 november 2019
Speeldag 10: 17–19 november 2019

Andere data

  • 22 november 2019: Loting Nations League Play-Offs kwalificaties EK 2020
  • zondag 1 december 2019: Loting Eindtoernooi EK 2020
  • 26 maart 2020: Nations League Play-Offs
  • 12 juni 2020: openingswedstrijd EK 2020.

Speelschema kwalificatie EK 2020

Speelronde 1 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 21 maart 201916:00IKazachstanSchotland
donderdag 21 maart 201920:45CNederlandWit-Rusland
donderdag 21 maart 201920:45CNoord-IerlandEstland
donderdag 21 maart 201920:45EKroatiëAzerbeidzjan
donderdag 21 maart 201920:45ESlowakijeHongarije
donderdag 21 maart 201920:45GOostenrijkPolen
donderdag 21 maart 201920:45GMacedoniëLetland
donderdag 21 maart 201920:45GIsraëlSlovenië
donderdag 21 maart 201920:45IBelgiëRusland
donderdag 21 maart 201920:45ICyprusSan Marino
vrijdag 22 maart 201920:45ABulgarijeMontenegro
vrijdag 22 maart 201920:45AEngelandTsjechië
vrijdag 22 maart 201920:45BLuxemburgLitouwen
vrijdag 22 maart 201920:45BPortugalOekraïne
vrijdag 22 maart 201920:45HAlbaniëTurkije
vrijdag 22 maart 201920:45HAndorraIJsland
vrijdag 22 maart 201920:45HMoldaviëFrankrijk
zaterdag 23 maart 201915:00DGeorgiëZwitserland
zaterdag 23 maart 201918:00DGibraltarIerland
zaterdag 23 maart 201918:00FMaltaFaeröer
zaterdag 23 maart 201918:00FZwedenRoemenië
zaterdag 23 maart 201920:45FSpanjeNoorwegen
zaterdag 23 maart 201920:45JBosnië Herz.Armenië
zaterdag 23 maart 201920:45JItaliëFinland
zaterdag 23 maart 201920:45JLiechtensteinGriekenland

Speelronde 2 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 24 maart 201915:00EWalesSlowakije
zondag 24 maart 201915:00IKazachstanRusland
zondag 24 maart 201918:00EHongarijeKroatië
zondag 24 maart 201918:00GIsraëlOostenrijk
zondag 24 maart 201918:00ISan MarinoSchotland
zondag 24 maart 201920:45CNederlandDuitsland
zondag 24 maart 201920:45CNoord-IerlandWit-Rusland
zondag 24 maart 201920:45GPolenLetland
zondag 24 maart 201920:45GSloveniëMacedonië
zondag 24 maart 201920:45ICyprusBelgië
maandag 25 maart 201918:00HTurkijeMoldavië
maandag 25 maart 201920:45AKosovoBulgarije
maandag 25 maart 201920:45AMontenegroEngeland
maandag 25 maart 201920:45BLuxemburgOekraïne
maandag 25 maart 201920:45BPortugalServië
maandag 25 maart 201920:45HAndorraAlbanië
maandag 25 maart 201920:45HFrankrijkIJsland
dinsdag 26 maart 201918:00JArmeniëFinland
dinsdag 26 maart 201920:45DIerlandGeorgië
dinsdag 26 maart 201920:45DZwitserlandDenemarken
dinsdag 26 maart 201920:45FMaltaSpanje
dinsdag 26 maart 201920:45FNoorwegenZweden
dinsdag 26 maart 201920:45FRoemeniëFaeröer
dinsdag 26 maart 201920:45JBosnië Herz.Griekenland
dinsdag 26 maart 201920:45JItaliëLiechtenstein

Speelronde 3 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
vrijdag 7 juni 201918:00DGeorgiëGibraltar
vrijdag 7 juni 201920:45ATsjechiëBulgarije
vrijdag 7 juni 201920:45AMontenegroKosovo
vrijdag 7 juni 201920:45BLitouwenLuxemburg
vrijdag 7 juni 201920:45BOekraïneServië
vrijdag 7 juni 201920:45DDenemarkenIerland
vrijdag 7 juni 201920:45FFaeröerSpanje
vrijdag 7 juni 201920:45FNoorwegenRoemenië
vrijdag 7 juni 201920:45FZwedenMalta
vrijdag 7 juni 201920:45GOostenrijkSlovenië
vrijdag 7 juni 201920:45GMacedoniëPolen
vrijdag 7 juni 201920:45GLetlandIsraël
zaterdag 8 juni 201915:00EKroatiëWales
zaterdag 8 juni 201915:00HIJslandAlbanië
zaterdag 8 juni 201918:00CEstlandNoord-Ierland
zaterdag 8 juni 201918:00EAzerbeidzjanHongarije
zaterdag 8 juni 201918:00HMoldaviëAndorra
zaterdag 8 juni 201918:00IRuslandSan Marino
zaterdag 8 juni 201918:00JArmeniëLiechtenstein
zaterdag 8 juni 201918:00JFinlandBosnië Herz.
zaterdag 8 juni 201920:45CWit-RuslandDuitsland
zaterdag 8 juni 201920:45HTurkijeFrankrijk
zaterdag 8 juni 201920:45IBelgiëKazachstan
zaterdag 8 juni 201920:45ISchotlandCyprus
zaterdag 8 juni 201920:45JGriekenlandItalië

Speelronde 4 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
maandag 10 juni 201920:45ABulgarijeKosovo
maandag 10 juni 201920:45ATsjechiëMontenegro
maandag 10 juni 201920:45BServiëLitouwen
maandag 10 juni 201920:45BOekraïneLuxemburg
maandag 10 juni 201920:45DDenemarkenGeorgië
maandag 10 juni 201920:45DIerlandGibraltar
maandag 10 juni 201920:45FFaeröerNoorwegen
maandag 10 juni 201920:45FMaltaRoemenië
maandag 10 juni 201920:45FSpanjeZweden
maandag 10 juni 201920:45GMacedoniëOostenrijk
maandag 10 juni 201920:45GLetlandSlovenië
maandag 10 juni 201920:45GPolenIsraël
dinsdag 11 juni 201916:00IKazachstanSan Marino
dinsdag 11 juni 201918:00EAzerbeidzjanSlowakije
dinsdag 11 juni 201920:45CWit-RuslandNoord-Ierland
dinsdag 11 juni 201920:45CDuitslandEstland
dinsdag 11 juni 201920:45EHongarijeWales
dinsdag 11 juni 201920:45HAlbaniëMoldavië
dinsdag 11 juni 201920:45HAndorraFrankrijk
dinsdag 11 juni 201920:45HIJslandTurkije
dinsdag 11 juni 201920:45IBelgiëSchotland
dinsdag 11 juni 201920:45IRuslandCyprus
dinsdag 11 juni 201920:45JGriekenlandArmenië
dinsdag 11 juni 201920:45JItaliëBosnië Herz.
dinsdag 11 juni 201920:45JLiechtensteinFinland

Speelronde 5 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 5 september 201918:00JArmeniëItalië
donderdag 5 september 201920:45DGibraltarDenemarken
donderdag 5 september 201920:45DIerlandZwitserland
donderdag 5 september 201920:45FFaeröerZweden
donderdag 5 september 201920:45FNoorwegenMalta
donderdag 5 september 201920:45FRoemeniëSpanje
donderdag 5 september 201920:45GIsraëlMacedonië
donderdag 5 september 201920:45JBosnië Herz.Liechtenstein
donderdag 5 september 201920:45JFinlandGriekenland
vrijdag 6 september 201920:45CEstlandWit-Rusland
vrijdag 6 september 201920:45CDuitslandNederland
vrijdag 6 september 201920:45ESlowakijeKroatië
vrijdag 6 september 201920:45EWalesAzerbeidzjan
vrijdag 6 september 201920:45GOostenrijkLetland
vrijdag 6 september 201920:45GSloveniëPolen
vrijdag 6 september 201920:45ICyprusKazachstan
vrijdag 6 september 201920:45ISan MarinoBelgië
vrijdag 6 september 201920:45ISchotlandRusland
zaterdag 7 september 201915:00AKosovoTsjechië
zaterdag 7 september 201918:00AEngelandBulgarije
zaterdag 7 september 201918:00BLitouwenOekraïne
zaterdag 7 september 201918:00HIJslandMoldavië
zaterdag 7 september 201920:45BServiëPortugal
zaterdag 7 september 201920:45HFrankrijkAlbanië
zaterdag 7 september 201920:45HTurkijeAndorra

Speelronde 6 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 8 september 201915:00FSpanjeFaeröer
zondag 8 september 201918:00DGeorgiëDenemarken
zondag 8 september 201918:00DZwitserlandGibraltar
zondag 8 september 201918:00FRoemeniëMalta
zondag 8 september 201918:00JArmeniëBosnië Herz.
zondag 8 september 201920:45FZwedenNoorwegen
zondag 8 september 201920:45JFinlandItalië
zondag 8 september 201920:45JGriekenlandLiechtenstein
maandag 9 september 201918:00EAzerbeidzjanKroatië
maandag 9 september 201920:45CEstlandNederland
maandag 9 september 201920:45CNoord-IerlandDuitsland
maandag 9 september 201920:45EHongarijeSlowakije
maandag 9 september 201920:45GLetlandMacedonië
maandag 9 september 201920:45GPolenOostenrijk
maandag 9 september 201920:45GSloveniëIsraël
maandag 9 september 201920:45IRuslandKazachstan
maandag 9 september 201920:45ISan MarinoCyprus
maandag 9 september 201920:45ISchotlandBelgië
dinsdag 10 september 201920:45AEngelandKosovo
dinsdag 10 september 201920:45AMontenegroTsjechië
dinsdag 10 september 201920:45BLitouwenPortugal
dinsdag 10 september 201920:45BLuxemburgServië
dinsdag 10 september 201920:45HAlbaniëIJsland
dinsdag 10 september 201920:45HFrankrijkAndorra
dinsdag 10 september 201920:45HMoldaviëTurkije

Speelronde 7 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 10 oktober 201916:00IKazachstanCyprus
donderdag 10 oktober 201920:45CWit-RuslandEstland
donderdag 10 oktober 201920:45CNederlandNoord-Ierland
donderdag 10 oktober 201920:45EKroatiëHongarije
donderdag 10 oktober 201920:45ESlowakijeWales
donderdag 10 oktober 201920:45GOostenrijkIsraël
donderdag 10 oktober 201920:45GMacedoniëSlovenië
donderdag 10 oktober 201920:45GLetlandPolen
donderdag 10 oktober 201920:45IBelgiëSan Marino
donderdag 10 oktober 201920:45IRuslandSchotland
vrijdag 11 oktober 201920:45ATsjechiëEngeland
vrijdag 11 oktober 201920:45AMontenegroBulgarije
vrijdag 11 oktober 201920:45BPortugalLuxemburg
vrijdag 11 oktober 201920:45BOekraïneLitouwen
vrijdag 11 oktober 201920:45HAndorraMoldavië
vrijdag 11 oktober 201920:45HIJslandFrankrijk
vrijdag 11 oktober 201920:45HTurkijeAlbanië
zaterdag 12 oktober 201915:00DGeorgiëIerland
zaterdag 12 oktober 201918:00DDenemarkenZwitserland
zaterdag 12 oktober 201918:00FFaeröerRoemenië
zaterdag 12 oktober 201918:00JBosnië Herz.Finland
zaterdag 12 oktober 201920:45FMaltaZweden
zaterdag 12 oktober 201920:45FNoorwegenSpanje
zaterdag 12 oktober 201920:45JItaliëGriekenland
zaterdag 12 oktober 201920:45JLiechtensteinArmenië

Speelronde 8 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 13 oktober 201915:00IKazachstanBelgië
zondag 13 oktober 201918:00CWit-RuslandNederland
zondag 13 oktober 201918:00EHongarijeAzerbeidzjan
zondag 13 oktober 201918:00ICyprusRusland
zondag 13 oktober 201918:00ISchotlandSan Marino
zondag 13 oktober 201920:45CEstlandDuitsland
zondag 13 oktober 201920:45EWalesKroatië
zondag 13 oktober 201920:45GPolenMacedonië
zondag 13 oktober 201920:45GSloveniëOostenrijk
maandag 14 oktober 201920:45ABulgarijeEngeland
maandag 14 oktober 201920:45AKosovoMontenegro
maandag 14 oktober 201920:45BLitouwenServië
maandag 14 oktober 201920:45BOekraïnePortugal
maandag 14 oktober 201920:45HFrankrijkTurkije
maandag 14 oktober 201920:45HIJslandAndorra
maandag 14 oktober 201920:45HMoldaviëAlbanië
dinsdag 15 oktober 201920:45DGibraltarGeorgië
dinsdag 15 oktober 201920:45DZwitserlandIerland
dinsdag 15 oktober 201920:45FFaeröerMalta
dinsdag 15 oktober 201920:45FRoemeniëNoorwegen
dinsdag 15 oktober 201920:45FZwedenSpanje
dinsdag 15 oktober 201920:45GIsraëlLetland
dinsdag 15 oktober 201920:45JFinlandArmenië
dinsdag 15 oktober 201920:45JGriekenlandBosnië Herz.
dinsdag 15 oktober 201920:45JLiechtensteinItalië

Speelronde 9 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 14 november 201918:00HTurkijeIJsland
donderdag 14 november 201920:45ATsjechiëKosovo
donderdag 14 november 201920:45AEngelandMontenegro
donderdag 14 november 201920:45BPortugalLitouwen
donderdag 14 november 201920:45BServiëLuxemburg
donderdag 14 november 201920:45HAlbaniëAndorra
donderdag 14 november 201920:45HFrankrijkMoldavië
vrijdag 15 november 201918:00JArmeniëGriekenland
vrijdag 15 november 201918:00JFinlandLiechtenstein
vrijdag 15 november 201920:45DDenemarkenGibraltar
vrijdag 15 november 201920:45DZwitserlandGeorgië
vrijdag 15 november 201920:45FNoorwegenFaeröer
vrijdag 15 november 201920:45FRoemeniëZweden
vrijdag 15 november 201920:45FSpanjeMalta
vrijdag 15 november 201920:45JBosnië Herz.Italië
zaterdag 16 november 201915:00ICyprusSchotland
zaterdag 16 november 201918:00EAzerbeidzjanWales
zaterdag 16 november 201918:00GSloveniëLetland
zaterdag 16 november 201918:00IRuslandBelgië
zaterdag 16 november 201918:00ISan MarinoKazachstan
zaterdag 16 november 201920:45CDuitslandWit-Rusland
zaterdag 16 november 201920:45CNoord-IerlandNederland
zaterdag 16 november 201920:45EKroatiëSlowakije
zaterdag 16 november 201920:45GOostenrijkMacedonië
zaterdag 16 november 201920:45GIsraëlPolen

Speelronde 10 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 17 november 201915:00BLuxemburgPortugal
zondag 17 november 201915:00BServiëOekraïne
zondag 17 november 201918:00ABulgarijeTsjechië
zondag 17 november 201918:00AKosovoEngeland
zondag 17 november 201920:45HAlbaniëFrankrijk
zondag 17 november 201920:45HAndorraTurkije
zondag 17 november 201920:45HMoldaviëIJsland
maandag 18 november 201920:45DGibraltarZwitserland
maandag 18 november 201920:45DIerlandDenemarken
maandag 18 november 201920:45FMaltaNoorwegen
maandag 18 november 201920:45FSpanjeRoemenië
maandag 18 november 201920:45FZwedenFaeröer
maandag 18 november 201920:45JGriekenlandFinland
maandag 18 november 201920:45JItaliëArmenië
maandag 18 november 201920:45JLiechtensteinBosnië Herz.
dinsdag 19 november 201920:45CDuitslandNoord-Ierland
dinsdag 19 november 201920:45CNederlandEstland
dinsdag 19 november 201920:45ESlowakijeAzerbeidzjan
dinsdag 19 november 201920:45EWalesHongarije
dinsdag 19 november 201920:45GMacedoniëIsraël
dinsdag 19 november 201920:45GLetlandOostenrijk
dinsdag 19 november 201920:45GPolenSlovenië
dinsdag 19 november 201920:45IBelgiëCyprus
dinsdag 19 november 201920:45ISan MarinoRusland
dinsdag 19 november 201920:45ISchotlandKazachstan