Speelschema EK 2020 per speelstad

Hieronder een overzicht van het speelschema EK 2020 per speelstad. Zo kan je direct zien in welke speelstad/stadion, welke wedstrijden gespeeld worden.

Speelschema per speelstad

DagDatumTijdSpeelstadThuisUitSoort
Amsterdam
Zo.14 juni 202021:00AmsterdamNederlandOekraïneGroepsfase
Do.18 juni 202021:00AmsterdamNederlandOostenrijkGroepsfase
Ma.22 juni 202018:00AmsterdamPlay-off Winner D (A)NederlandGroepsfase
Za.27 juni 202018:00Amsterdam2A2BAchtste Finale
Bakoe
Za.13 juni 202015:00BakoeWalesZwitserlandGroepsfase
Wo.17 juni 202018:00BakoeTurkijeWalesGroepsfase
Zo.21 juni 202018:00BakoeZwitserlandTurkijeGroepsfase
Za.4 juli 202018:00BakoeW#40W#38Kwartfinale
Bilbao
Ma.15 juni 202021:00BilbaoSpanjeZwedenGroepsfase
Za.20 juni 202021:00BilbaoSpanjePolenGroepsfase
Wo.24 juni 202018:00BilbaoPlay-off Winner BSpanjeGroepsfase
Zo.28 juni 202021:00Bilbao1B3A/D/E/FAchtste Finale
Boedapest
Di.16 juni 202018:00BoedapestPlay-off Winner A (D)PortugalGroepsfase
Za.20 juni 202015:00BoedapestPlay-off Winner A (D)FrankrijkGroepsfase
Wo.24 juni 202021:00BoedapestPortugalFrankrijkGroepsfase
Zo.28 juni 202018:00Boedapest1C3D/E/FAchtste Finale
Boekarest
Zo.14 juni 202018:00BoekarestOostenrijk Play-off Winner D (A)Groepsfase
Do.18 juni 202015:00BoekarestOekraïne Play-off Winner D (A)Groepsfase
Ma.22 juni 202018:00BoekarestOekraïneOostenrijkGroepsfase
Ma.29 juni 202021:00Boekarest1F3A/B/CAchtste Finale
Dublin
Ma.15 juni 202018:00DublinPolenPlay-off Winner BGroepsfase
Vr.19 juni 202015:00DublinZwedenPlay-off Winner BGroepsfase
Wo.24 juni 202018:00DublinZwedenPolenGroepsfase
Di.30 juni 202018:00Dublin1D2FAchtste Finale
Glasgow
Ma.15 juni 202015:00GlasgowPlay-off Winner CTsjechiëGroepsfase
Vr.19 juni 202018:00GlasgowKroatiëTsjechiëGroepsfase
Di.23 juni 202021:00GlasgowKroatiëPlay-off Winner CGroepsfase
Di.30 juni 202021:00Glasgow1E3A/B/C/DAchtste Finale
Kopenhagen
Za.13 juni 202018:00KopenhagenDenemarkenFinlandGroepsfase
Do.18 juni 202018:00KopenhagenDenemarkenBelgiëGroepsfase
Ma.22 juni 202021:00KopenhagenRuslandDenemarkenGroepsfase
Ma.29 juni 202018:00Kopenhagen2D2EAchtste Finale
Londen
Zo.14 juni 202015:00LondenEngelandKroatiëGroepsfase
Vr.19 juni 202021:00LondenEngelandPlay-off Winner CGroepsfase
Di.23 juni 202021:00LondenTsjechiëEngelandGroepsfase
Za.27 juni 202021:00Londen1A2CAchtste Finale
Di.7 juli 202021:00LondenW#45W#46Halve Finale
Wo.8 juli 202021:00LondenW#48W#47Halve Finale
Zo.12 juli 202021:00LondenW#49W#50Finale
München
Di.16 juni 202021:00MünchenFrankrijkDuitslandGroepsfase
Za.20 juni 202018:00MünchenPortugalDuitslandGroepsfase
Wo.24 juni 202021:00MünchenDuitslandPlay-off Winner A (D)Groepsfase
Vr.3 juli 202021:00MünchenW#39W#37Kwartfinale
Rome
Vr.12 juni 202021:00RomeTurkijeItaliëGroepsfase
Wo.17 juni 202021:00RomeItaliëZwitserlandGroepsfase
Zo.21 juni 202018:00RomeItaliëWalesGroepsfase
Za.4 juli 202021:00RomeW#43W#44Kwartfinale
Sint-Petersburg
Za.13 juni 202021:00Sint-PetersburgBelgiëRuslandGroepsfase
Wo.17 juni 202015:00Sint-PetersburgFinlandRuslandGroepsfase
Ma.22 juni 202021:00Sint-PetersburgFinlandBelgiëGroepsfase
Vr.3 juli 202018:00Sint-PetersburgW#41W#42Kwartfinale