Speelschema EK 2020 per speelstad

Hieronder een overzicht van het speelschema EK 2020 per speelstad. Zo kan je direct zien in welke speelstad/stadion, welke wedstrijden gespeeld worden.

Speelschema per speelstad

DagDatumTijdSpeelstadThuisUitSoort
Amsterdam
Zo.14 juni 202021:00Amsterdam
Nederland
Oekraïne
Groepsfase
Do.18 juni 202021:00Amsterdam
Nederland
Oostenrijk
Groepsfase
Ma.22 juni 202018:00AmsterdamPlay-off Winner D (A)
Nederland
Groepsfase
Za.27 juni 202018:00Amsterdam2A2BAchtste Finale
Bakoe
Za.13 juni 202015:00Bakoe
Wales
Zwitserland
Groepsfase
Wo.17 juni 202018:00Bakoe
Turkije
Wales
Groepsfase
Zo.21 juni 202018:00Bakoe
Zwitserland
Turkije
Groepsfase
Za.4 juli 202018:00BakoeW#40W#38Kwartfinale
Bilbao
Ma.15 juni 202021:00Bilbao
Spanje
Zweden
Groepsfase
Za.20 juni 202021:00Bilbao
Spanje
Polen
Groepsfase
Wo.24 juni 202018:00BilbaoPlay-off Winner B
Spanje
Groepsfase
Zo.28 juni 202021:00Bilbao1B3A/D/E/FAchtste Finale
Boedapest
Di.16 juni 202018:00BoedapestPlay-off Winner A (D)
Portugal
Groepsfase
Za.20 juni 202015:00BoedapestPlay-off Winner A (D)
Frankrijk
Groepsfase
Wo.24 juni 202021:00Boedapest
Portugal
Frankrijk
Groepsfase
Zo.28 juni 202018:00Boedapest1C3D/E/FAchtste Finale
Boekarest
Zo.14 juni 202018:00Boekarest
Oostenrijk
Play-off Winner D (A)Groepsfase
Do.18 juni 202015:00Boekarest
Oekraïne
Play-off Winner D (A)Groepsfase
Ma.22 juni 202018:00Boekarest
Oekraïne
Oostenrijk
Groepsfase
Ma.29 juni 202021:00Boekarest1F3A/B/CAchtste Finale
Dublin
Ma.15 juni 202018:00Dublin
Polen
Play-off Winner BGroepsfase
Vr.19 juni 202015:00Dublin
Zweden
Play-off Winner BGroepsfase
Wo.24 juni 202018:00Dublin
Zweden
Polen
Groepsfase
Di.30 juni 202018:00Dublin1D2FAchtste Finale
Glasgow
Ma.15 juni 202015:00GlasgowPlay-off Winner C
Tsjechië
Groepsfase
Vr.19 juni 202018:00Glasgow
Kroatië
Tsjechië
Groepsfase
Di.23 juni 202021:00Glasgow
Kroatië
Play-off Winner CGroepsfase
Di.30 juni 202021:00Glasgow1E3A/B/C/DAchtste Finale
Kopenhagen
Za.13 juni 202018:00Kopenhagen
Denemarken
Finland
Groepsfase
Do.18 juni 202018:00Kopenhagen
Denemarken
België
Groepsfase
Ma.22 juni 202021:00Kopenhagen
Rusland
Denemarken
Groepsfase
Ma.29 juni 202018:00Kopenhagen2D2EAchtste Finale
Londen
Zo.14 juni 202015:00Londen
Engeland
Kroatië
Groepsfase
Vr.19 juni 202021:00Londen
Engeland
Play-off Winner CGroepsfase
Di.23 juni 202021:00Londen
Tsjechië
Engeland
Groepsfase
Za.27 juni 202021:00Londen1A2CAchtste Finale
Di.7 juli 202021:00LondenW#45W#46Halve Finale
Wo.8 juli 202021:00LondenW#48W#47Halve Finale
Zo.12 juli 202021:00LondenW#49W#50Finale
München
Di.16 juni 202021:00München
Frankrijk
Duitsland
Groepsfase
Za.20 juni 202018:00München
Portugal
Duitsland
Groepsfase
Wo.24 juni 202021:00München
Duitsland
Play-off Winner A (D)Groepsfase
Vr.3 juli 202021:00MünchenW#39W#37Kwartfinale
Rome
Vr.12 juni 202021:00Rome
Turkije
Italië
Groepsfase
Wo.17 juni 202021:00Rome
Italië
ZwitserlandGroepsfase
Zo.21 juni 202018:00Rome
Italië
Wales
Groepsfase
Za.4 juli 202021:00RomeW#43W#44Kwartfinale
Sint-Petersburg
Za.13 juni 202021:00Sint-Petersburg
België
Rusland
Groepsfase
Wo.17 juni 202015:00Sint-Petersburg
Finland
Rusland
Groepsfase
Ma.22 juni 202021:00Sint-Petersburg
Finland
België
Groepsfase
Vr.3 juli 202018:00Sint-PetersburgW#41W#42Kwartfinale