Groep F kwalificatie EK 2020

Groep F kwalificatie EK 2020

Groep F Kwalificatie EK 2020WGWGVDVDTPunten
Spanje2200416
Zweden2110544
Roemenië2101533
Malta2101233
Noorwegen2011451
Faeröer2002260

Alle wedstrijden in Groep F kwalificatie

DatumTijdThuisUit 
zaterdag 23 maart 201918:00MaltaFaeröer Eilanden2 - 1
zaterdag 23 maart 201918:00ZwedenRoemenië2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45SpanjeNoorwegen2 - 1
dinsdag 26 maart 201920:45MaltaSpanje0 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45ZwedenNoorwegen3 - 3
dinsdag 26 maart 201920:45RoemeniëFaeröer Eilanden4 - 1
vrijdag 7 juni 201920:45Faeröer EilandenSpanje
vrijdag 7 juni 201920:45NoorwegenRoemenië
vrijdag 7 juni 201920:45ZwedenMalta
maandag 10 juni 201920:45Faeröer EilandenNoorwegen
maandag 10 juni 201920:45MaltaRoemenië
maandag 10 juni 201920:45SpanjeZweden
donderdag 5 september 201920:45Faeröer EilandenZweden
donderdag 5 september 201920:45NorwayMalta
donderdag 5 september 201920:45RoemeniëSpanje
zondag 8 september 201915:00SpanjeFaeröer Eilanden
zondag 8 september 201918:00RoemeniëMalta
zondag 8 september 201920:45ZwedenNoorwegen
zaterdag 12 oktober 201918:00Faeröer EilandenRoemenië
zaterdag 12 oktober 201920:45MaltaZweden
zaterdag 12 oktober 201920:45NoorwegenSpanje
dinsdag 15 oktober 201920:45Faeröer EilandenMalta
dinsdag 15 oktober 201920:45RoemeniëNoorwegen
dinsdag 15 oktober 201920:45ZwedenSpanje
vrijdag 15 november 201920:45NoorwegenFaeröer Eilanden
vrijdag 15 november 201920:45RoemeniëZweden
vrijdag 15 november 201920:45SpanjeMalta
maandag 18 november 201920:45MaltaNoorwegen
maandag 18 november 201920:45SpanjeRoemenië
maandag 18 november 201920:45ZwedenFaeröer Eilanden

Wie kwalificeren zich voor het EK 2020?

In totaal zullen er 24 landen meedoen aan het eindtoernooi. Alle nummers 1 en nummers 2 van de tien kwalificatiegroepen plaatsen zich rechtstreeks voor het eindtoernooi.

De overige vier deelnemers zullen zich kwalificeren via de nieuwe UEFA Nations League. Meer informatie over de nieuwe UEFA Nations League voetbal vind je hier.