Speelschema Nations League 2020-2021

De nieuwe UEFA Nations League begint in september 2018. Hieronder het speelschema voor de Nations League 2018-2019:

Speelschema Nations League 2020-2021

SPEELRONDE 1

Donderdag 3 september 2020
A4 Duitsland tegen Spanje (20:45 uur)
A4 Oekraïne tegen Zwitserland (20:45 uur)
B3 Rusland tegen Servië (20:45 uur)
B3 Turkije tegen Hongarije (20:45 uur)
B4 Bulgarije tegen Ierland (20:45 uur)
B4 Finland tegen Wales (20:45 uur)
C3 Moldavië tegen Kosovo (20:45 uur)
C3 Slovenië tegen Griekenland (20:45 uur)
D1 Faeröer versus Malta (20:45 uur)
D1 Letland tegen Andorra (20:45 uur)

Vrijdag 4 september 2020
A1 Italië tegen Bosnië en Herzegovina (20:45 uur)
A1 Nederland tegen Polen (20:45 uur)
B1 Noorwegen tegen Oostenrijk (20:45 uur)
B1 Roemenië tegen Noord-Ierland (20:45 uur)
B2 Schotland tegen Israël (20:45 uur)
B2 Slowakije tegen Tsjechië (20:45 uur)
C4 Wit-Rusland tegen Albanië (20:45 uur)
C4 Litouwen tegen Kazachstan (20:45 uur)

Zaterdag 5 september 2020
C2 Noord-Macedonië tegen Armenië (15:00 uur)
D2 Gibraltar tegen San Marino (15:00 uur)
A2 IJsland tegen Engeland (18:00 uur)
C1 Azerbeidzjan tegen Luxemburg (18:00 uur)
C1 Cyprus tegen Montenegro (18:00 uur)
C2 Estland tegen Georgië (18:00 uur)
A2 Denemarken tegen België (20:45 uur)
A3 Portugal tegen Kroatië (20:45 uur)
A3 Zweden tegen Frankrijk (20:45 uur)

SPEELRONDE 2

Zondag 6 september 2020
B4 Wales tegen Bulgarije (15:00 uur)
D1 Andorra tegen Faeröer (15:00 uur)
B3 Hongarije tegen Rusland (18:00 uur)
B4 Republiek Ierland tegen Finland (18:00 uur)
C3 Slovenië tegen Moldavië (18:00 uur )
A4 Spanje tegen Oekraïne (20:45 uur)
A4 Zwitserland tegen Duitsland (20:45 uur)
B3 Servië tegen Turkije (20:45 uur)
C3 Kosovo tegen Griekenland (20:45 uur)
D1 Malta tegen Letland (20:45 uur)

Maandag 7 september 2020
C4 Kazachstan tegen Wit-Rusland (16:00 uur)
A1 Bosnië en Herzegovina tegen Polen (20:45 uur)
A1 Nederland tegen Italië (20:45 uur)
B1 Oostenrijk tegen Roemenië (20:45 uur)
B1 Noord-Ierland tegen Noorwegen (20:45 uur )
B2 Tsjechië tegen Schotland (20:45 uur)
B2 Israël tegen Slowakije (20:45 uur)
C4 Albanië tegen Litouwen (20:45 uur)

Dinsdag 8 september 2020
C2 Armenië tegen Estland (18:00 uur)
C2 Georgië tegen Noord-Macedonië (18:00 uur)
A2 België tegen IJsland (20:45 uur)
A2 Denemarken tegen Engeland (20:45 uur)
A3 Frankrijk tegen Kroatië (20:45 uur)
A3 Zweden tegen Portugal (20:45 uur)
C1 Cyprus tegen Azerbeidzjan (20:45 uur)
C1 Luxemburg tegen Montenegro (20:45 uur)
D2 San Marino tegen Liechtenstein (20:45 uur)

SPEELRONDE 3

Zaterdag 10 oktober
C1 Luxemburg tegen Cyprus (15:00 uur)
C1 Montenegro tegen Azerbeidzjan (15:00 uur)
D1 Faeröer versus Letland (18:00 uur)
D2 Liechtenstein tegen Gibraltar (18:00 uur)
A4 Spanje tegen Zwitserland (20:45 uur)
A4 Oekraïne tegen Duitsland (20:45 uur)
D1 Andorra tegen Malta (20:45 uur)

Zondag 11 oktober
B4 Republiek Ierland tegen Wales (15:00 uur)
C4 Kazachstan tegen Albanië (15:00 uur)
A1 Bosnië en Herzegovina tegen Nederland (18:00 uur)
A2 Engeland tegen België (18:00 uur)
A3 Kroatië tegen Zweden (18: 00 uur)
B1 Noorwegen tegen Roemenië (18:00 uur)
B4 Finland tegen Bulgarije (18:00 uur)
C2 Armenië tegen Georgië (18:00 uur)
C2 Estland tegen Noord-Macedonië (18:00 uur)
C4 Litouwen tegen Wit-Rusland (18:00 uur)
A1 Polen tegen Italië (20:45 uur)
A2 IJsland tegen Denemarken (20:45 uur)
A3 Frankrijk tegen Portugal (20:45 uur)
B1 Noord-Ierland tegen Oostenrijk (20:45 uur)
B2 Israël tegen Tsjechië (20:45 uur)
B2 Schotland tegen Slowakije (20:45 uur)
B3 Rusland tegen Turkije (20:45 uur)
B3 Servië tegen Hongarije (20:45 uur)
C3 Griekenland tegen Moldavië (20:45 uur)
C3 Kosovo tegen Slovenië (20:45 uur)

SPEELRONDE 4

Dinsdag 13 oktober
C1 Azerbeidzjan tegen Cyprus (18:00 uur)
A4 Duitsland tegen Zwitserland (20:45 uur)
A4 Oekraïne tegen Spanje (20:45 uur)
C1 Montenegro tegen Luxemburg (20:45 uur)
D1 Faeröer tegen Andorra (20:45 uur)
D1 Letland tegen Malta (20:45 uur)
D2 Liechtenstein tegen San Marino (20:45 uur)

Woensdag 14 oktober
B4 Finland tegen Ierland (18:00 uur)
A1 Italië tegen Nederland (20:45 uur)
A1 Polen tegen Bosnië en Herzegovina (20:45 uur)
A2 Engeland tegen Denemarken (20:45 uur)
A2 IJsland tegen België (20: 45 uur)
A3 Kroatië tegen Frankrijk (20:45 uur)
A3 Portugal tegen Zweden (20:45 uur)
B1 Noorwegen tegen Noord-Ierland (20:45 uur)
B1 Roemenië tegen Oostenrijk (20:45 uur)
B2 Schotland tegen Tsjechië (15:00 uur)
B2 Slowakije tegen Israël (20:45 uur)
B3 Rusland tegen Hongarije (20:45 uur)
B3 Turkije tegen Servië (20:45 uur)
B4 Bulgarije tegen Wales (20:45 uur)
C2 Estland tegen Armenië (20:45 uur)
C2 Noord-Macedonië tegen Georgië (20:45 uur)
C3 Griekenland tegen Kosovo ( 20:45 uur)
C3 Moldavië tegen Slovenië (20:45 uur)
C4 Wit-Rusland tegen Kazachstan (20:45 uur)
C4 Litouwen tegen Albanië (20:45 uur)

SPEELRONDE 5

Zaterdag 14 november
D1 Malta tegen Andorra (15:00 uur)
D2 San Marino tegen Gibraltar (15:00 uur)
C1 Azerbeidzjan tegen Montenegro (18:00 uur)
C1 Cyprus tegen Luxemburg (18:00 uur)
D1 Letland tegen Faeröer (18:00 uur)
A3 Portugal tegen Frankrijk (20:45 uur)
A3 Zweden tegen Kroatië (20:45 uur)
A4 Duitsland tegen Oekraïne (20:45 uur)
A4 Zwitserland tegen Spanje (20:45 uur)

Zondag 15 november
B2 Slowakije tegen Schotland (15:00 uur)
C2 Noord-Macedonië tegen Estland (15:00 uur)
A1 Nederland tegen Bosnië en Herzegovina (18:00 uur)
B3 Turkije tegen Rusland (18:00 uur)
B4 Bulgarije tegen Finland (18:00 uur )
B4 Wales tegen Ierland (18:00 uur)
C2 Georgië tegen Armenië (18:00 uur)
C4 Albanië tegen Kazachstan (18:00 uur)
C4 Wit-Rusland tegen Litouwen (18:00 uur)
A1 Italië tegen Polen (20:45 uur)
A2 België tegen Engeland (20:45 uur)
A2 Denemarken tegen IJsland (20:45 uur)
B1 Oostenrijk tegen Noord-Ierland (20:45 uur)
B1 Roemenië tegen Noorwegen (20:45 uur)
B2 Tsjechië tegen Israël (20:45 uur)
B3 Hongarije tegen Servië (20:45 uur)
C3 Moldavië tegen Griekenland (20:45 uur)
C3 Slovenië tegen Kosovo (20:45 uur)

SPEELRONDE 6

Dinsdag 17 november
A3 Kroatië tegen Portugal (20:45 uur)
A3 Frankrijk tegen Zweden (20:45 uur)
A4 Spanje tegen Duitsland (20:45 uur)
A4 Zwitserland tegen Oekraïne (20:45 uur)
C1 Luxemburg tegen Azerbeidzjan (20:45 uur)
C1 Montenegro tegen Cyprus (20:45 uur)
D1 Andorra tegen Letland (20:45 uur)
D1 Malta tegen Faeröer (20:45 uur)
D2 Gibraltar tegen Liechtenstein (20:45 uur)

Woensdag 18 november
C4 Albanië tegen Wit-Rusland (16:00 uur)
C4 Kazachstan tegen Litouwen (16:00 uur)
C2 Armenië tegen Noord-Macedonië (18:00 uur)
C2 Georgië tegen Estland (18:00 uur)
A1 Bosnië en Herzegovina tegen Italië (20:45 uur )
A1 Polen tegen Nederland (20:45 uur)
A2 België tegen Denemarken (20:45 uur)
A2 Engeland tegen IJsland (20:45 uur)
B1 Oostenrijk tegen Noorwegen (20:45 uur)
B1 Noord-Ierland tegen Roemenië (20:45 uur)
B2 Tsjechië tegen Slowakije (20:45 uur)
B2 Israël tegen Schotland (20:45 uur)
B3 Hongarije tegen Turkije (20:45 uur)
B3 Servië tegen Rusland (20:45 uur)
B4 Ierland tegen Bulgarije (20:45 uur)
B4 Wales tegen Finland (20:45 uur)
C3 Griekenland tegen Slovenië (20:45 uur)
C3 Kosovo tegen Moldavië (20:45 uur)