Groep I kwalificatie EK 2020

Groep I kwalificatie EK 2020

Groep I Kwalificatie EK 2020WGWGVDVDTPunten
België*10100040330
Rusland*1080233824
Schotland10505161915
Cyprus10316152010
Kazachstan10316131710
San Marino1000101510
*Gekwalificeerd voor EK 2020

Wedstrijden en uitslagen in Groep I kwalificatie

DatumTijdThuisUitUitslag
donderdag 21 maart 201916:00KazachstanSchotland3 - 0
donderdag 21 maart 201920:45BelgiëRusland3 - 1
donderdag 21 maart 201920:45CyprusSan Marino5 - 0
zondag 24 maart 201915:00KazachstanRusland0 - 4
zondag 24 maart 201918:00San MarinoSchotland0 - 2
zondag 24 maart 201920:45CyprusBelgië0 - 2
zaterdag 8 juni 201918:00RuslandSan Marino9 - 0
zaterdag 8 juni 201920:45BelgiëKazachstan3 - 0
zaterdag 8 juni 201920:45SchotlandCyprus2 - 1
dinsdag 11 juni 201916:00KazachstanSan Marino4 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45BelgiëSchotland3 - 0
dinsdag 11 juni 201920:45RuslandCyprus1 - 0
vrijdag 6 september 201920:45CyprusKazachstan1 - 1
vrijdag 6 september 201920:45San MarinoBelgië0 - 4
vrijdag 6 september 201920:45SchotlandRusland1 - 2
maandag 9 september 201920:45RuslandKazachstan1 - 0
maandag 9 september 201920:45San MarinoCyprus0 - 4
maandag 9 september 201920:45SchotlandBelgië0 - 4
donderdag 10 oktober 201916:00KazachstanCyprus1 - 2
donderdag 10 oktober 201920:45BelgiëSan Marino9 - 0
donderdag 10 oktober 201920:45RuslandSchotland4 - 0
zondag 13 oktober 201915:00KazachstanBelgië0 - 2
zondag 13 oktober 201918:00CyprusRusland0 - 3
zondag 13 oktober 201918:00SchotlandSan Marino6 - 0
zaterdag 16 november 201915:00CyprusSchotland1 - 2
zaterdag 16 november 201918:00RuslandBelgië1 - 4
zaterdag 16 november 201918:00San MarinoKazachstan1 - 3
dinsdag 19 november 201920:45BelgiëCyprus6 - 1
dinsdag 19 november 201920:45San MarinoRusland0 - 5
dinsdag 19 november 201920:45SchotlandKazachstan3 - 1

Wie kwalificeren zich voor het EK 2020?

In totaal zullen er 24 landen meedoen aan het eindtoernooi. Alle nummers 1 en nummers 2 van de tien kwalificatiegroepen plaatsen zich rechtstreeks voor het eindtoernooi.

De overige vier deelnemers zullen zich kwalificeren via de nieuwe UEFA Nations League. Meer informatie over de nieuwe UEFA Nations League voetbal vind je hier.

Programma Rode Duivels

DagDatumTijdTypeStadionThuisUitUitslag
Richting EK 2020
Donderdag21 maart 201920:45KWA EK 2020BelgiëRusland3 - 1
Zondag24 maart 201920:45KWA EK 2020CyprusBelgië0 - 2
Zaterdag8 juni 201920:45KWA EK 2020BelgiëKazachstan3 - 0
Dinsdag11 juni 201920:45KWA EK 2020BelgiëSchotland3 - 0
Vrijdag6 september 201920:45KWA EK 2020San MarinoBelgië0 - 4
Maandag9 september 201920:45KWA EK 2020SchotlandBelgië0 -4
Donderdag10 oktober 201920:45KWA EK 2020Koning BoudewijnstadionBelgiëSan Marino9 - 0
Zondag13 oktober 201915:00KWA EK 2020KazachstanBelgië0 - 2
Zaterdag16 november 201918:00KWA EK 2020RuslandBelgië1 - 4
Dinsdag19 november 201920:45KWA EK 2020BelgiëCyprus6 - 1