EK 2020 kwalificaties gaan beginnen

EK 2020 kwalificaties gaan beginnen

Nog een paar dagen en dan is het eindelijk zover: de EK kwalificatie-fase gaat van start. Donderdag 21 maart begint de eerste ronde van het kwalificatietoernooi. Er staan voor komende dagen mooie wedstrijden op het programma, waaronder Nederland – Duitsland (24 maart 2019) in Groep C en Frankrijk-IJsland in Groep H.

De Rode Duivels nemen het in Groep I van de EK kwalificatie op tegen Rusland (thuis) en Cyprus (uit).

Programma ronde 1 en 2 kwalificatie EK 2020

Speelronde 1 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
donderdag 21 maart 201916:00IKazachstanSchotland3 - 0
donderdag 21 maart 201920:45CNederlandWit-Rusland4 - 0
donderdag 21 maart 201920:45CNoord-IerlandEstland2 - 0
donderdag 21 maart 201920:45EKroatiëAzerbeidzjan2 -1
donderdag 21 maart 201920:45ESlowakijeHongarije2 - 0
donderdag 21 maart 201920:45GOostenrijkPolen0 - 1
donderdag 21 maart 201920:45GMacedoniëLetland2 - 1
donderdag 21 maart 201920:45GIsraëlSlovenië1 - 1
donderdag 21 maart 201920:45IBelgiëRusland3 - 1
donderdag 21 maart 201920:45ICyprusSan Marino5 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45ABulgarijeMontenegro1 - 1
vrijdag 22 maart 201920:45AEngelandTsjechië5 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45BLuxemburgLitouwen2 - 1
vrijdag 22 maart 201920:45BPortugalOekraïne0 - 0
vrijdag 22 maart 201920:45HAlbaniëTurkije0 - 2
vrijdag 22 maart 201920:45HAndorraIJsland0 - 2
vrijdag 22 maart 201920:45HMoldaviëFrankrijk1 - 4
zaterdag 23 maart 201915:00DGeorgiëZwitserland0 - 2
zaterdag 23 maart 201918:00DGibraltarIerland0 - 1
zaterdag 23 maart 201918:00FMaltaFaeröer2 - 1
zaterdag 23 maart 201918:00FZwedenRoemenië2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45FSpanjeNoorwegen2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45JBosnië Herz.Armenië2 - 1
zaterdag 23 maart 201920:45JItaliëFinland2 - 0
zaterdag 23 maart 201920:45JLiechtensteinGriekenland0 - 2

Speelronde 2 kwalificatie EK 2020

DatumTijdGroepThuisUitUitslag
zondag 24 maart 201915:00EWalesSlowakije1 - 0
zondag 24 maart 201915:00IKazachstanRusland0 - 4
zondag 24 maart 201918:00EHongarijeKroatië2 - 1
zondag 24 maart 201918:00GIsraëlOostenrijk4 - 2
zondag 24 maart 201918:00ISan MarinoSchotland0 - 2
zondag 24 maart 201920:45CNederlandDuitsland2 - 3
zondag 24 maart 201920:45CNoord-IerlandWit-Rusland2 - 1
zondag 24 maart 201920:45GPolenLetland2 - 0
zondag 24 maart 201920:45GSloveniëMacedonië1 - 1
zondag 24 maart 201920:45ICyprusBelgië0 - 2
maandag 25 maart 201918:00HTurkijeMoldavië4 - 0
maandag 25 maart 201920:45AKosovoBulgarije1 - 1
maandag 25 maart 201920:45AMontenegroEngeland1 - 5
maandag 25 maart 201920:45BLuxemburgOekraïne1 - 2
maandag 25 maart 201920:45BPortugalServië1 - 1
maandag 25 maart 201920:45HAndorraAlbanië0 - 3
maandag 25 maart 201920:45HFrankrijkIJsland4 - 0
dinsdag 26 maart 201918:00JArmeniëFinland0 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45DIerlandGeorgië1 - 0
dinsdag 26 maart 201920:45DZwitserlandDenemarken3 - 3
dinsdag 26 maart 201920:45FMaltaSpanje0 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45FNoorwegenZweden3 - 3
dinsdag 26 maart 201920:45FRoemeniëFaeröer4 - 1
dinsdag 26 maart 201920:45JBosnië Herz.Griekenland2 - 2
dinsdag 26 maart 201920:45JItaliëLiechtenstein6 - 0

Bekijk hier het complete speelschema

Een reactie plaatsen